Teisi

inspireerides

Minu teekond koolituste juurde on olnud sujuv ning loomulik. Õppides ja ennast täiendades on palutud, et oma teadmisi ning taipamisi ka teistega jagaksin. Nii olen aastate jooksul olnud abiks erinevatele koolitusfirmadele nende programmide kujunemisel. Näitlejaõppest saadud teadmised, ning magistrikursusel omandatud lavakõne ning hääletervishoiu suund on olnud abiks paljude esinejate, firmajuhtide ning pedagoogide toetamisel. Maailmas valitsev tasakaalutu aeg on aga kandnud mind kõnelema enesearengu ning motivatsiooni teemadel. Minu huvi inimeste, iseenda ja maailma vastu on saatnud mind lapsest saadik. Sellest huvist tõugatuna olen õppinud psühholoogiat, teatriõpet ja täiendanud end lugematutel kursustel. Suurimaks väärtuseks pean iseenda keerulisi kogemusi ja nendest õppimist, seoste nägemist ning tasakaalu leidmist.
IMG-3925

Akadeemiliste õpingute eesmärk on olnud enamasti ikka üks – selles maailmas paremini toime tulla, elu nautida ja edasi kasvada. Mul on siiralt hea meel, kui minu kogemustest, märkamistest ja teadmistest on kellelegi kasu. Vahel aitab mõni lihtne muutus mõtetes kanda meid ilusama homse poole. Minu jaoks on kõige olulisem mitte seisma jääda, vaid uudishimulikult ikka edasi liikuda. Elus on palju ilusat ja avastamisväärset, millele ma soovin end avatuna hoida.

Iga koolitus või kohtumine on minu jaoks unikaalne – lähtudes nii ajast, kohast kui osalejatest. Usaldan alati oma sisetunnet, et teemade valikul ning esinemise ülesehitusel jõuda osaleja jaoks maksimaalselt parima kogemuseni.

Koolitused

alates 10 osalejat

Avalik esinemine

Mõjus esinemine sisaldab paljusid erinevaid komponente. Kuidas luua meeldejääv ettekanne? Kuidas tulla toime esinemisärevusega? Kuidas kaasata publikut ja kasutada ruumi erinevaid võimalusi? Vastavalt osalejate vajadustele sünnib unikaalne koolitus, mis aitab luua tugeva vundamendi sõnakunsti valdamisel.

Vaimne tervis ja motivatsioon

Olgu sul kui tahes palju teadmisi või finantsilist võimekust – rahulolu enda ning eluga tundub peituvat tihti hoopis milleski seletamatus. Et edasi liikuda uute võimaluste poole nii töös kui eraelus, vajame sisemist tugevust ning avatust. Kunagi pole hilja avastada enda sees peituvaid ressursse, võtta oma elu juhtimine enda kätesse, õppida usaldama ja elust rõõmu tundma. Õigel hetkel kuuldud mõte või sõna võib kanda sind edasi oma unistuste suunas. Olen rõõmus kui saan sind sellel teel edasi aidata.

Lavakõne ja hääle tervishoid

Hääl on töövahend paljudel elualadel. Õppides tundma oma hääleaparaati, osates seda hoida ja nutikalt kasutada, on sinu käes suur võim inimeste mõjutamisel ja suunamisel. Sõnal on jõud ja vägi.

Kehakeel

Kõige mahukama osa meie omavahelisest suhtlusest moodustab kehakeel. Selle keele tundmine on üks ütlemata suur salarelv, mis aitab sul märkamatult hakkama saada ka kõige keerulisemates olukordades. See on justkui selgeltnägemisvõime, mis olemas vaid neile, kes keele saladustesse on pühendatud. Sõnadega võib valetada, kehakeelega reedab nii mõndagi.

Võta minuga

ühendust!

IMG-3923